Topaloğlu Civata

Bültenimize Kaydolun

Döviz Kurları

$ : 35.0000 TL

€ : 36.0000 TL

Telefonla Sipariş
 • Askaynak
 • Berner
 • Bosch Automotive
 • Dewalt
 • Dyo
 • FAG
 • Gedore-Altaþ
 • Güney Vana
 • Hazet
 • Hitachi
 • Ýzeltaþ
 • Loctite
 • Makita
 • Norm Civata
 • Oerlikon
 • Osram
 • Ryobi
 • SKF
 • Sprayway
 • Varta
 • Volkel

NOCO GENIUSPRO25 6V/12V/24V 1000A Akıllı Akü Şarj ve Akü

Liste Fiyatı: 38.500,00 TL

KDV Hariç Fiyat: 31.500,00 TL

KDV Dahil Fiyat (%20): 37.800,00 TL

Sepete Ekle

Ürün Açıklaması

· NOCO GENIUSPRO25 6V/12V/24V 1000A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım/Desülfatör/Power Supply

· 6V/12V/24V Tüm akülere Amper değeri gözetmeksizin bakım yapar, Sulu Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü, EFB (Kurşun Asit) ve Li-ion gibi tüm akü çeşitlerini Profesyonel olarak şarj etmek için uygundur,

· 6V/12V/24V 1000Ah kadar tüm aküleri şarj eder,

· GENIUSPRO25 25Ah/Saat şarj kapasitesi/yüklemesi ile sınıfının en güvenli ve hızlı akü şarj cihazı seçilmiştir.

· Güvenle Her türlü araçlara uyumlu, Araba, Kamyon, Ağır iş makinaları, Ekskavatör, Tekne, Traktör, Çim Biçme Makinelerini, ATV'ler, Motosiklet, Traktörler, SUV'lar, Karavan, Klasik arabalar ve daha fazlasının akülerini şarj eder aynı zamanda bakımını yaparak ölü hücreleri geri kazandırır.

· 1 Voltun altına düşmüş, tamamen bitmiş akülerinizi bile şarj edebilirsiniz. Sıfır volta düşmüş, tamamen bitmiş akülerinizi Force Modu kullanarak otomatik şarjı devre dışı bırakıp manuel modda şarj edebilirsiniz.

· Sıradan şarj ciharlarına göre 4 kat daha hızlı şarj eder,

· Sıradan şarj cihazlarına göre %97 daha küçük, %98 daha üstün performans ve üstün teknoloji,

· 6V/12V/24V Zarar görmüş aküleri onarır, akü hücrelerini yeniler, sülfatlanmış/oksitleniş plakaları otomatik algılayarak çözer ve enerji kaybını önleyerek sülfatlanmış plakaları tersine çevirerek geri kazandırır.

· Ürün içerisinde yer alan entegre yapay zekâ teknolojisi aküyü otomatik olarak analiz eder ve akü tipi, gücü ve akünün boşalma oranına göre en uygun şarj ayarını otomatik olarak seçer ve şarj eder,

· 9 aşamalı şarj ve bakım teknolojisi ile profesyonel akü şarj performansı sunar,

· Otomatik şarj aşamaları; 1.Analiz, 2.Teşhis Etme, 3.Onarma, 4.Başlangıç şarjı, 5.Akü şarj dolumu, 6.Akü dengeleme şarjı, 7.Optimizasyon, 8. Bakım şarjı, 9. Desülfatör.

· Yapay zekâ teknolojisi etkili ve sorunsuz şarj için akünün durumunu sürekli izler ve şarjı yönetir, enerji tüketimini minimumda tutar.

· 6V ve 12V akülerde 25Ah. 24V akülerde ise 12,5Ah. /saat şarj kapasitesi ile sınıfının en verimli profesyonel akü şarj aletidir.

· GENIUSPRO25, 6V/12V /24V 200 Ampere kadar tüm küçük kapasiteli akülerinizi optimize edilmiş şarj veya sürekli bakım için 5A/Saat şarj modu sayesinde düşük amperli akülerinizi şarj edebilirsiniz.

· %100 yeşil LED yandığında akünüz tamamen şarj edilmiştir. 3 noktalı Yeşil LED ışık yandığında otomatik olarak akünüzü optimize ederek sürekli akünüzde bağlı tutabilirsiniz. Bu sayede akünüze sürekli bakım yapacaktır.

· 6V/12V/24V (REPAIR) Tamir Modu: Uzun süre şarj edilmemiş, sülfatlanmış/oksitlenmiş aküleri onarmak ve geri kazandırmak için geliştirilmiş özel sinyal teknolojisidir.

· Desülfatör özelliği sayesinde eski veya yeni akünüze direk bağlayarak, akünüzdeki sülfatlaşmayı, oksitlenmeyi engeller, eski akülerde oluşmuş olan sülfatlaşmayı/oksitleşmeyi giderir, akü plakalarını onarır, akünün tam kapasite çalışmasını sağlar, akü ömrünü uzatır, bozuk akülerin elektrik sistemine zarar vermesini engeller.

· Akünüzü geri kazandırır, otomatik olarak sülfat ve asit durumunu tespit eder, otomatik olarak aküye verilen hasarı onararak ve tersine çevirerek akü hücrelerini geri kazandırır, akünün ömrünü uzatarak performansını artırır.

· Ters kutup bağlama koruması ve kısa devre koruması kıvılcım çıkmasını önleyerek ek güvenlik sağlar,

· Yapay zekâ teknolojisi sayesinde tamamen bozulmuş ve hiçbir şekilde şarj edilemeyecek aküleri tespit eder ve akıllı gösterge sayesinde bilgi verir.

· Kabloya entegre 35Amp ANL sigorta sistemi sayesinde yüksek akım koruması sağlar.

· Tamamen otomatik bir şarj cihazıdır, Aşırı şarj etme endişesi olmadan yıl boyunca 7/24 prize bağlı şekilde kalabilir.

· Otomatik şarj sistemi, akünün şarj seviyesi düştüğünce, cihaz otomatik olarak açılır ve akü tümüyle şarj olduğunda tekrar bekleme moduna geçer ve aküye bakım yapmaya ve aküyü yenilemeye devam eder.

· LED göstergeler hem şarj hem de bakım süresince, şarj seviyesi ve akünün durumu hakkında sürekli bilgi sağlar,

· 12V Besleme Modu (Power Supply Modu) sayesinde, 220V AC şebeke elektriğini 12Volt DC akımına dönüştürerek, araç çakmaklık soketi ile çalışan tüm ürünlerinizi çalıştırmanızı sağlar.

· 12V Besleme Modu (Power Supply) sayesinde, yeni nesil araçların yazılım güncellemelerinde güç kaynağı olarak kullanılmasında, araç akülerinin değişimi veya güç kaynağının herhangi bir şekilde kesilmesi durumunda, araç hafızasında yer alan kayıtların korunmasını sağlar, cihazın araç akü kablolarına bağlanarak akü değiştirme işlemi gerçekleştirilir, 13,6V 20A (MAX 25A) güç sağlar,

· 24V Besleme Modu (Power Supply) sayesinde, yeni nesil araçların yazılım güncellemelerinde güç kaynağı olarak kullanılmasında, araç akülerinin değişimi veya güç kaynağının herhangi bir şekilde kesilmesi durumunda, araç hafızasında yer alan kayıtların korunmasını sağlar, cihazın araç akü kablolarına bağlanarak akü değiştirme işlemi gerçekleştirilir, 27,2V MAX 12,5A güç sağlar,

· Kullanımı son derece basit ve çok kolaydır. Tamamen otomatik bir şarj cihazıdır, Özel modlar teknik bilgi gerektirmez. Sadece fişe takın, akünüze bağlayın, bir şarj modu seçin ve akünüzü şarj etmeye başlayın.

· Entegre termal sensör ortam sıcaklığını algılar, sıcak iklimlerde aşırı şarjı ve soğuk iklimlerde ise düşük şarjı ortadan kaldırarak, şarj işlemini otomatik olarak tamamlar.

· Entegre termal sensör, şarj döngüsünü ortam sıcaklığındaki dalgalanmalara göre otomatik olarak izler ve ayarlar, düşük şarj veya aşırı şarj olasılığını sınırlayarak daha doğru ve tam şarj sağlar.

· Start-stop araçlar ve CANBUS elektrik sistemleri ile de kullanılır,

· Cutting-edge teknolojisi üstün performans sağlar,

· Ultra Kompakt Taşınabilir, inanılmaz hafif ve kompakt, sağlam ve Aerodinamik tasarım ile kullanım kolaylığı sağlar,

· IP20 koruma sınıfı ile UV ışınlarına, toza, darbeye karşı dayanıklı sağlam yapı,

· Kolayca 220Volt prize takıp kullanılır,

· 2 farklı akü bağlantı imkânı, geçici akü bağlantısı için akü kıskaçları kullanılır, sürekli akü bağlantısı için halka terminalleri kullanılır, halka terminalleri kıskaçların üzerine monte şeklindedir, kıskaçlardan halka terminallerini sökerek sabit bağlantı için kullanabilirsiniz.

· Uzun süre kullanılmayan Otomobil, Motosiklet, ATV, Kamyon, Tekne, Traktör, Çim Biçme, Karavan teknelerin akülerini sürekli tam şarjda tutar,

· Güçlendirilmiş özel taban ve sağlam ABS plastik yapı sayesinde üstün dayanıklılık ve uzun kullanım ömrü.

· Son derece hafif kablolar dahil sadece 2,33 Kg Ağırlık,

· Start-Stop: Start-Stop özellikli ve hybrid araçların akülerini dengeleyerek şarj etme imkânı,

· Firewall: Çok katmanlı güvenlik sayesinde üstün koruma ve tam güvenli kullanım sağlar,

· Optimization: Akünün içerisindeki kimyasalı optimize ederek üstün performans sağlar ve akünün ömrünü uzatır,

· Load Tracking: Şarj süresinde en uygun şarj akımını dinamik olarak uygular,

· Diagnostics: Entegre teşhis sistemi ile ters kutup bağlantısı, düşük/yüksek voltaj, zarar görmüş aküler, sıcak/soğuk hava durumu kolayca tespit edilir,

· Energy Save: Gerektiği kadar enerji harcar, enerji tüketimini minimumda tutar,

· Thermal Monitor: Hava sıcaklığını tespit ederek yüksek veya düşük sıcaklıkta bile tam şarj sağlar,

· Safe: Ters kutup bağlama koruması, kıvılcım çıkmasını engelleyen koruma, aşırı şarj koruması, aşırı akım koruması, aşırı ısınma koruması, açık devre koruması,

· Memory: Yeniden başlatıldığında otomatik olarak en son çalıştığı konuma döner,

· Interactive: Akünün durumuna göre şarj alternatifleri oluşturup maksimum şarjı sağlar,

· Recovery: Aküde düşük voltaj, kapasite kaybı ve oksitlenme tespit ettiğinde yüksek voltaj ile şoklama yaparak akü hücrelerini onarır,

· Rugged: Kire, UV ışınlarına, darbe ve ezilmelere karşı dayanıklı,

· CANBUS: Canbus sistemlerini şarj etmeye uyumludur,

· Maintenance Plus: Aküyü otomatik olarak sürekli tam şarjda tutar, aşırı şarj etmez,

· Noco Genius ürünleri 100 yıllık USA teknoloji ve deneyimi ile piyasadaki en gelişmiş ürünlerdir.

· Duvara monte aparatı ile çok yönlü kolay kullanım imkânı.

· Özel tasarım akü kıskaçları dar alanlarda akü kutup başlarına kolayca tutunabilme imkânı sağlar.

· -40 ˚C soğukluğa kadar esnekliğini kaybetmeyen özel silikon şarj kabloları HD kalitede yüksek akım iletkenliği sağlar.

· Maksimum koruma için naylon örgülü kablo koruyucu ile -40˚C'ye dondurucu hava şartlarında bile ultra esnek silikon kablo yapısına sahiptir.

· Gelişmiş hava kanalları ve güçlendirilmiş fan soğutma sistemi sayesinde +50 ˚C’de bile mükemmel şarj performansı sağlar.

· 1,6m akü bağlantı kablosu ve 3m uzunluğundaki GPA001 ara uzatma kablo sayesinde ulaşılması güç noktalara güvenle bağlantı yapma imkânı.

· Su, toz ve darbelere dayanıklı özel yalıtımlı silikon taşıma çantası ile uzun alet ömrü.

· Noco’nun Şimdiye Kadarki En Güçlü, En Verimli ve En Kompakt Şarj Cihazıdır.

Standart Ekipman: Ağır Hizmet Tipi Akü bağlantı kabloları, Uluslararası Enerji Bağlantı Kabloları, 3M ara bağlantı kablosu, Ağır Hizmet Tipi taşıma çantası,

Kategorideki Diğer Ürünler